UV Лампа за сушење на нокти – 48 w

790.00 ден

UV Лампа за сушење на нокти – 48 w

Шифра 3651

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3651 Ознаки:

Опис

UV Лампа за сушење на нокти – 48 w

Пренослива и мала, изработена од висококвалитетна пластика

Со помош на УВ светлина, безболно и лесно, без штетни последици по вашата кожа или нокти ќе го исушите свежо нанесениот лак

Уредот е со полузатворен дизајн со што УВ светлината нема да им штети на вашите очи

Има вградено тајмер со кој одредувате колку време ќе биде вклучен уредот за сушење