UV Лампа за сушење на лак за нокти – 72 w

1,850.00 ден

UV Лампа за сушење на лак за нокти – 72 w

Шифра 3329

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3329 Ознаки:

Опис

UV Лампа за сушење на нокти – BQ 72 W

Пренослива и мала, изработена од висококвалитетна пластика, но и доволно моќна, може да се користи во козметички салони

Со помош на УВ светлина, безболно и лесно, без штетни последици по вашата кожа или нокти ќе го исушите свежо нанесениот лак

Уредот е со полузатворен дизајн со што УВ светлината нема да им штети на вашите очи

Има вградено тајмер со кој одредувате колку време ќе биде вклучен уредот за сушење

Со помош на сензор за движење уредот сам се вклучува и исклучува кога ќе ја ставите раката внатре

Работи на електрична енергија, има 36 лед светилки

Димензии 31x23x11 cm