Попуст!

UV Лампа за сушење на лак за нокти – SUN 96w

Original price was: 1,790.00 ден.Current price is: 1,490.00 ден.

UV Лампа за сушење на лак за нокти – SUN 96w

Шифра 8092

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8092 Ознаки:

Опис

UV Лампа за сушење на нокти – SUN 96w

Пренослива и мала, изработена од висококвалитетна пластика, но и доволно моќна, може да се користи во козметички салони

Со помош на УВ светлина, безболно и лесно, без штетни последици по вашата кожа или нокти ќе го исушите свежо нанесениот лак

Уредот е со полузатворен дизајн со што УВ светлината нема да им штети на вашите очи

Има вградено тајмер со кој одредувате колку време ќе биде вклучен уредот за сушење

Со помош на сензор за движење уредот сам се вклучува и исклучува кога ќе ја ставите раката внатре

Работи на електрична енергија, има 36 лед светилки

Димензии 24x21x11 цм