Држач за ТВ со рамен панел

490.00 ден690.00 ден

Држач за ТВ со рамен панел

Шифра 3871

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3871 Ознаки:

Опис

Погоден за повеќето телевизори со рамен панел, LCD телевизор, LED телевизор, плазма телевизор.

Идеален за домови, барови, аеродроми, железнички станици, автобуски станици, трговски центри, продавници, салони, големи конференциски сали, училници, лоби и ресторани.

Карактеристики:
Држач за монтирање на ѕид за ТВ со рамен панел
Економичен и едноставен дизајн на структурата

Црна боја, ладна челична конструкција
Издржлив финиш отпорен на гребење
Идеален е за самостојно склопување.
Комплетен сет, лесен за монтажа, многу квалитетен, во црна боја.
Материјал: SPCC (Дебелина: 1,2 мм)
Боја: Црна
Усогласеност со VESA: 75mmX75mm, 100X100mm, 200X100mm, 200X200mm
Три различни големини во зависност од големината на вашиот телевизор

Дополнителни информации

Одберете големина на ТВ

14" – 42", 26" – 65", 40" – 80"