Пила – додаток кој се монтира на тример

1,590.00 ден

Пила – додаток кој се монтира на тример

Шифра 2521

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2521 Ознаки:

Опис

Додаток – глава за тример кој е всушност пила со ланец за сечење на недостапни гранки од дрвата.

Должина на мечот 30 cm

Приклучокот на главата преносната шипка на тримерот е со 9 запци.

Канистер за масло и ланец вклучени во сетот.