Троаголен ротирачки џогер

470.00 ден

Троаголен ротирачки џогер

Шифра 4484

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4484 Ознаки:

Опис

Ротацијата од 360 степени го прави овој џогер исклучително корисен за чистење на секов вид на подови и ги достигнува сите агли и тешко достапни места

Брзо и лесно ги отстранува дамките од подот, наменет за суво и влажно чистење

Механизам за брзо цедење на водата од крпата

Чистачот е опремен со задебелена микрофибер крпа која многу брзо ја апсорбира водата

Цена за дополнителна крпа 130 ден.