Моп џогер и функционална кофа со цедилка

520.00 ден

Моп џогер и функционална кофа со цедилка

Шифра 3445

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3445 Ознаки:

Опис

Моп џогер со подесувачка телескопска рачка

Функционална кофа за вода со вградена цедалка, капацитет 8 л