Двостран чистач за влакна од домашни миленици

470.00 ден

Двостран чистач за влакна од домашни миленици

Шифра 3856

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3856 Ознаки:

Опис

Двострана четка за чистење на влакна од домашни миленици со база за самочистење

Нема ленти, нема полнење, повеќекратна употреба. Отстранувањето на влакната е брзо и еколошки.

Не ја оштетува ткаенината, лесна за употреба.

Големата четка е идеална за домашна употреба, малата е лесна за носење.

Само вметнета ја четката во базата за самочистење и влакната ќе останат внатре, со што четката е спремна за повторна употреба.