Магична четка – 5 во 1

590.00 ден

Магична четка – 5 во 1

Шифра 3356

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3356 Ознаки:

Опис

Електрична четка која ќе го замени секојдневното рачно чистење

Брзо и лесно отстранување на нечистотијата и бигорот од вашиот садопер, чешма, ВЦ шоља, када

Три различни додатоци за чистење