Мини џогер со механизам за цедење

390.00 ден

Мини џогер со механизам за цедење

Шифра 4564

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4564 Ознаки:

Опис

Пренослив мини џогер со механизам за цедење – иновативна алатка за чистење што ќе ви го олесни одржувањето на домот чист и сјаен!

Едноставно и практично: ви овозможува лесно да ја регулирате влажноста, без потреба од рачно цедење

Заштедува време и напор при чистењето

Одлично апсорбира вода и дамки, што го прави ефикасно средство за чистење

Совршен за помали простории како што се бањи, кујни или тесни простори

За секаков тип површини: исчистете ги прозорците, стаклото од туш кабината, плочките, огледалата, комодата, масата, па дури и автомобилот!

Можете лесно да го спакувате и да го користите за одржување на хигиената во хотелските соби, камп приколките или било кој престој надвор од домот

Го намалува ризикот од раст на бактерии и нечистотија

Материјал: ABS+ (RU) глава-сунѓер

Димензии: 295 x 155mm