Електричен острач – Swifty sharp

490.00 ден

Електричен острач – Swifty sharp

Шифра 3340

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електричен острач за ножеви, макази, шрафцигери

Ја враќа острината за само неколку секунди

Пластична водилка која го поставува сечилото под совршен агол

Професионални камења за острење

Работи на батерии