Острач на ножеви

520.00 ден

Острач на ножеви

Шифра 3330

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Професионален острач на ножеви

Изработен од високо квалитетен челик

Може да остри рамни и назабени ножеви

Лесен за употреба