Сецко – Slap Chop

450.00 ден

Сецко – Slap Chop

Шифра 3333

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Сецко за овошје и зеленчук

Изработена од нерѓосувачки челик и стакло

Сечила од нерѓосувачки челик

Лесен за чистенје и одржување