Четка за стилизирање на топол воздух – 5 во 1

1,390.00 ден

Четка за стилизирање на топол воздух – 5 во 1

Шифра 3657

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3657 Ознаки:

Опис

Четка за стилизирање со 5 додатоци

За исправање на косата, за правење кадрици, за четкање

3 нивоа на јачина на температура