Четка и фен за домашни миленици – 2 во 1

870.00 ден

Четка и фен за домашни миленици – 2 во 1

Шифра 5150

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 5150 Ознаки:

Опис

Четка и фен за домашни миленици – 2 во 1

Исушете го крзното на вашето милениче додека го четкате.

Овој продукт има звук на работа под 60 db со што нема да го исплаши вашете миленици.

Фенот произедува топол воздух идеален за влакната на милениците, а меката четка од нерѓосувачки челик ќе ги отстрани сите паднати влакна иствремено.

Фенот автоматски се исклучува кога ќе ја постигне идеалната температура.