Рачен џогер со распрскувач и микрофибер крпа

590.00 ден

Рачен џогер со распрскувач и микрофибер крпа

Шифра 3180

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3180 Ознаки:

Опис

Рачен џогер со распрскувач и микрофибер крпа

Лесен за користење, одговара на сите видови подови, плочки, стакло

Канистерот се полни со вода и се додава средство за чистење во него

Едноставно прскате и започнувате со чистење

Микрофибер крпата може да се пере и во машина за перење

Ротирачка глава

Подесување на должината на рачката