Превртлив џогер – Aurora

590.00 ден

Превртлив џогер – Aurora

Шифра 4239

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4239 Ознаки:

Опис

Џогер во X форма кој на многу лесен и едноставен начин ја истиснува водата

Ултра тенок дизајн за полесно чистење на недостапните места

Ротирачка глава за 360 степени

Подесива рачка по должина, максимална должина 140 см

Квалитетна изработка, цврсти и сигурен, модерен дизајн

Имаме и резервни крпи за овој тип на џогер, Цена 120 ден