Четка за чистење стопала

500.00 ден

Четка за чистење стопала

Шифра 3711

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3711 Ознаки:

Опис

Четка со неличгачка подлога за чистење на стопала

Идеална за во бања, за во двор

Изработена од квалитетна пластика, со меки влакна на четката и камен за пети