Магичен сунѓер за чистење на загорени садови (4 парчиња)

240.00 ден

Магичен сунѓер за чистење на загорени садови (4 парчиња)

Шифра 4613

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија Ознаки:

Опис

Магичен сунѓер кој брзо ги отстранува тврдокорните дамки и нечистотијата од садовите за готвење

Вратете го сјајот на загореното тенџере или тава за готвење со малку напор

Може да се употребува на различни површини: нерѓосувачки челик, емајл, пластика, стакло итн.

Нежно ги третира површините, зачувувајќи ја нивната оригинална текстура и сјај

Безбедно ги отстранува маснотиите, наслагите од храна и другите нечистотии, а со тоа го продолжува животниот век на предметите и површините

Флексибилен, лесен за употреба

Долготрајна употреба: нано-дијамантскиот сунѓер е изработен од висококвалитетни материјали

Брзо и лесно чистење – заштедете си време и пари од честото купување средства за чистење кои содржат хемикалии

Димензии (на еден сунѓер): 9,5 x 7 x 2,5cm

Во оваа понуда добивате 4 парчиња сунѓери