Чистач за прозорци со распрскувач

420.00 ден

Чистач за прозорци со распрскувач

Шифра 3779

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3779 Ознака:

Опис

Чистач за прозорци со вграден распрскувач

Канистерот се полни со вода и се додава средство за чистење во него

Едноставно прскате и започнувате со чистење

Микрофибер крпата може да се пере и во машина за перење

Гума за чистење и собирање на водата