Самочистечки џогер со функционална кофа

690.00 ден

Самочистечки џогер со функционална кофа

Шифра 3276

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3276 Ознаки:

Опис

Џогер со микрофибер крпа, комплет со мултифункционална кофа + дополнителна заменска микрофибер крпа.
Одличен за плочки, ламинат, паркет, гранит, ги чисти за брзо време без многу напор.
Едноставен за употреба, овозможува длабинско чистење на сите нечистотии, прашина како и влакна од домашните миленици.
Нема потреба да си ги валкате рацете, ова е самопрочистувачки џогер и со помош на супер функционалната кофа која е поделена на два дела, еден дел за плакнење и еден дел за сушење на џогерот, за кратко време ќе биде подготвен повторно за чистење.

Џогер со глава која ротира 360 степени и микрофибер крпа која може да се вади и пере

Можете да ги исчистите и тешко достапните места во вашиот дом – под креветите, во тоалетот, скалите итн.

Димензии на кофата: 42 x 19 x 19cm / Димензии на џогерот: 120 x 34 x 12cm

Материјал: високо-квалитетна пластика и ергономска дршка од нерѓосувачки челик

Видео: