Песок за неутрализирање на чад и пепел од цигари

290.00 ден

Песок за неутрализирање на чад и пепел од цигари

Шифра 4621

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4621 Ознака:

Опис

Отстранете го мирисот на чад и пепел во затворени простории со помош на песокот во гранули

Прочистувач на воздух за сите пушачи и непушачи кои не сакаат во домот или на работното место да се чувствува мирис на цигари

Нетоксичен производ кој не предизвикува иритации и штетни влијанија, изработен од полимерни материјали кои не ја загадуваат околината

За брзо гаснење на цигарите, апсорбирање пепел, прочистување на непријатните мириси и спречување чад кој може да предизвика алергии или проблеми со дишењето

Производот се нанесува во пепелникот, а по користењето се фрла во канта за отпадоци

Пепелта се лепи за гранулираната структура на песокот, со што не постои опасност од несакано разлетување на пепелта наоколу

Погоден за мешање со вода за лесно чистење без остатоци

Соодветен за употреба во канцеларија, дневна соба, автомобил, тераса итн.

Количина: 150гр.