Одстранувач на текстилни топчиња од облека

360.00 ден

Отстранувач на текстилни топчиња од облека

Шифра 3881

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3881 Ознаки:

Опис

Иновативен производ за одстранување на текстилни топчиња од облеката.

Погоден за разни видови на ткаенини, може да се користи за волнена облека, инуформи, фини ткаенини, софи, теписи, волнени завеси, кадифени играчки и тн.

Работи на батерии.

Безбеден за ткаенината.