Расклоплив ашов

650.00 ден

Расклоплив ашов

Шифра 2526

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2526 Ознаки:

Опис

Практичен расклоплив ашов за секаква намена

Наменет за копање, исфрлање земја, сечење и тн.

Идеален за во дворот или за планинарење

Должина на отворен ашов: 55 цм, ширина 15 цм