Ротационо менгеме – стега

1,590.00 ден4,390.00 ден

Ротационо менгеме – стега

Шифра 2505

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2505 Ознаки:

Опис

Големина и цена

075 мм – цена: 1590 ден.

100 мм – цена: 1990 ден.

125 мм – цена: 2390 ден.

150 мм – цена: 3390 ден.

200 мм – цена: 4390 ден.

Изработени од леано железо

Се прицврстува за површината на која е поставено

Подвижна основа 360 °

 

Дополнителни информации

Одберете големина:

075 мм – цена: 1590 ден., 100 мм – цена: 1990 ден., 125 мм – цена: 2390 ден., 150 мм – цена: 3390 ден., 200 мм – цена: 4390 ден.