Сет клучеви 108 парчиња

2,790.00 ден

Сет клучеви 108 парчиња

Шифра 2510

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2510 Ознаки:

Опис

Сет клучеви 108 парчиња спакувани во квалитетна пластична кутија

Квалитетна изработка од хром – ванадиум челик