Очила со заменливи објективи и лед светло

870.00 ден

Очила со заменливи објективи и лед светло

Шифра 3704

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3704 Ознаки:

Опис

Очила со заменливи објективи – лупи x1, x1.5, x2, x2.5, x3.5

Вградено лед светло, работи на батерии

Идеални за читање, пишување, за занаетчии, електичари и т.н.