Практична алатка за чистење – гумена метла

320.00 ден

Практична алатка за чистење – гумена метла

Шифра 4487

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4487 Ознаки:

Опис

Практична гумена метла за чистење на сите видови на подови како плочки, ламинат, мермер со метална рачка со прилагодлива должина

Ергономската форма ја прави лесна за користење без да прави голем напор врз вашите раце.

Со овој мултифункционален бришач лесно ќе ја отстраните прашината, нечистотијата, влакната од домашни миленици, како и водата од вашата бања.