Масажер за топлинска терапија

590.00 ден

Масажер за топлинска терапија

Шифра 4394

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4394 Ознаки:

Опис

Обезбедува моментално ослободување од болки во вратот и рамената
Контурниот дизајн со крената јака останува безбеден околу вратот рамењата за да обезбеди смирувачка топла или ладна терапија додека одите, стоите или седите.

Брзо изладете го во замрзнувач за ледена терапија или загрејте го во микробранова печка за релаксирачка топлина.

Универзална големина