Вибрирачки појас за обликување на телото – Vibroaction

850.00 ден

Вибрирачки појас за обликување на тело

Шифра 4153

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4153 Ознаки:

Опис

Ги затега стомачните муслули

Ја прави кожата мазна и нежна

Забрзано топење на мастите

Обликување на задникот

Релаксира и смирува