Машинка за шишање GEEMY GM-6613

870.00 ден

Машинка за шишање GEEMY GM-6613

Шифра 4198

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4198 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање GEEMY GM-6613

Има повеќе додатоци за различна должина на коса и брада

Индикатор за наполнетост на батеријата