Апарат за плетенки

590.00 ден

Апарат за плетенки

Шифра 3267

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Две ротирачки глави со помош на кои може да направите плетенки за само неколку секунди.

Ротира во две насоки

Работи на батерии