Пумпа за воздух – Intex

490.00 ден

Пумпа за воздух – Intex

Шифра 3621

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Пумпа за воздух со голем капацитет на клип за брзо пумпање на вашите душеци или базени

Повеќе додатоци за различни вентили на пумпање

Изработена од високо квалитетна пластика од Intex

Должина 36 цм,