Масажер против мигрена и подобар сон

790.00 ден

Масажер против мигрена и подобар сон

Шифра 3827

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3827 Ознаки:

Опис

Уред кој ослободува од силни главоболки и помага при намалување на стресот, со што придонесува да ви помогне да заспиете побрзо и го подобрува квалитетот на сонот

Уредот има два режими:
1. Подобрување на спиењето
2. Ублажување на мигрена

Без употреба на лекови, со помош на најсовремена технологија, промовирајте релаксација и ослободете се од напнатоста и главоболката

Помага и при несоница, вознемиреност, анксиозност, емоционални проблеми…

Користете гo масажерот со стимулациски бранови за да го зголемите лачењето на ендорфин, да го блокирате преносот на болка до нервите и да постигнете релаксирачки ефект

Можете да го употребувате насекаде, дома или на работа

Доволно е 15мин. дневна употреба

Материјал: ABS + еластична лента

Полнење преку USB