Масажер за намалување на маснотиите околу стомакот

890.00 ден

Масажер за намалување на маснотиите околу стомакот

Шифра 4194

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4194 Ознаки:

Опис

Масажер кој работи на принцип на вибрации комбинирани со електро импулси

Се поставува околу стомакот, половината, но може да се користи и на други делови од телото

Има три модови на работа

Масажерот работи на електрична енергија, постојано треба да е вклучен за време на работата

Ефектот се забележува после само неколку дена употреба