Сауна појас за слабеење

590.00 ден

Сауна појас за слабеење

Шифра 3758

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3758 Ознаки:

Опис

Сауна појасот ја фокусира температурата на оние делови од телото на кои има најголема концентрација на маснотии.

Изработен од калитетни материјали, со потенциометар за одредување на висината на температурата.

Појасот ги топи маснотиите, го елиминира целулитот, слабее и ја намалува болката во мускулите.

Оваа преносна сауна е одлична за стомакот, половината, грбот и колковите.

Терапевтската топлина го поттикнува природниот процес на елиминација на маснотиите преку потење.