Додаток за сечење на лим

990.00 ден

Додаток за сечење на лим

Шифра 2529

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2529 Ознаки:

Опис

Додаток за сечење на лим кој може да се постави на било која електрична дупчалка, бормашина или шрафилица со обичен футер

Модифицирајте ја електричната дупчалка во корисна алатка за сечење на лим.

Лесна инсталација и голема практичност

Одличен материјал, силен и издржлив, долг работен век.

Металниот додаток може да се  движи во тесни шеми за сечење, квадрати, долго сечење.

Не се препорачува за сечење на нарѓосувачки челик над 0.5мм и лимови од специјални легури со висока цврстина.