Водоотпорна церада 125gr

490.00 ден3,490.00 ден

Водоотпорна церада 125gr

Шифра 3492

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3492 Ознака:

Опис

Идеална за заштита на автомобили, дрва за огрев, камп приколки и заштита на многу други предмети изложени на надворешните влијанија.

Двострано каширана со засилени рабови

Алуминиумски окна на секои 100 cm со заштита од корозија

Водоотпорна

Отпорна на UV зраци, ветар и отежнати временски услови

Цврста и лесна за оддржување

Материјал: Полиетилен

Повеќенаменска-универзална

125gr/m2

Диманзии и цени:

2 x 3 m  –  490 den

3 x 4 m  –  590 den

4 x 5 m  –  790 den.

4 x 6 m  –  890 den.

5 x 6 m  –  990 den.

4 x 8 m  –  1190 den.

6 x 8 m  –  1590 den.

8 x 10 m  –  2390 den.

10 x 12 m  – 3490 den.

Дополнителни информации

Одберете големина

2 x 3 m  –  490 den, 3 x 4 m  –  590 den, 4 x 5 m  –  790 den., 4 x 6 m  –  890 den., 5 x 6 m  –  990 den., 4 x 8 m  –  1190 den., 6 x 8 m  –  1590 den., 8 x 10 m  –  2390 den., 10 x 12 m  – 3490 den.