Масажер за глава MDHL MD-K102

990.00 ден

Масажер за глава MDHL MD-K102

Шифра 4754

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4754 Ознаки:

Опис

Доживејте ново ниво на релаксација и подмладување со нашиот најсовремен масажер за глава K102. Дизајниран да ви овозможи блажен одмор од метежот и вревата на секојдневниот живот, овој иновативен уред комбинира напредна технологија со смирувачки техники за ослободување од стресот и ревитализирање на вашите сетила.

Дизајниран со висока прецизност, K102 се одликува со уникатна комбинација на интелигентен воздушен притисок, насочена стимулација на акупунктурните точки. Ергономскиот дизајн обезбедува совршено вклопување, обвивајќи ја вашата глава во нежна прегратка која ги имитира вештите раце на професионален терапевт за масажа. Чувствувајте се како тензијата се топи без напор, бидејќи стратешки поставените јазли на масажерот прават чуда за да ги ослободат јазлите и напнатоста создадена од часовите на работа или поминати пред екранот.

Карактеристики:

Тип: Масажер
Земја: Кина
Големина: 11x9x8
Батерија: 1500Ah
Напон: 5 V
Боја: Црвена
Комплетен сет:

Безжичен рачен масажер MDHL MD-K102
USB кабел
Упатство

Видео како функционира нашиот производ: