Попуст!

Машинка за шишање VGR V-082

Original price was: 1,190.00 ден.Current price is: 990.00 ден.

Машинка за шишање VGR V-082

Шифра 4167

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4167 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање VGR V-082

Повеќе додатоци за различна должина на коса и брада

Нож од нерѓосувачки челик

Полнење преку УСБ

Професионални сечила

Нелизгачка рачка

Моќност 5w

Ниско ниво на шум и голема моќност