Тример VGR V-043

1,290.00 ден

Тример VGR V-043

Шифра 3385

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3385 Ознаки:

Опис

Тример за коса, брада, нос

Погоден за лице, тело, глава, пазуви, грб, врат, раце

Може да ја исече, шиша и избричи целата должина на косата

Повеќе додатоци за различна должина на коса и брада

Нож од нерѓосувачки челик

Полнење преку УСБ

Професионални сечила

Нелизгачка рачка

Моќност 5w

Ниско ниво на шум и голема моќност