Гел влошки за обувки

370.00 ден

Гел влошки за обувки

Шифра 3817

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3817 Ознаки:

Опис

Гел влошките ќе ви помогнат да ја намалите напнатоста и болките во стапалата

Уникатна гел структура која ја намалува напнатоста во стапалата

Со гел влошките ќе се чувствувате како да одите по облаци

Кажете збогум на уморните и отечени стапала после напорниот работен ден!

Ги намалуваат болките и притисокот во стапалата, а со тоа и болките во половината и ‘рбетот

Може да ги носи секој независно од возраста, за мажи и за жени

Едноставни за употреба

Универзални – се што треба е да ја скроите влошката до ознаката на вашиот број и да ги вметнете во обувките