Акупресурни магнетни влошки за обувки

390.00 ден

Акупресурни магнетни влошки за обувки

Шифра 4216

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4216

Опис

Силиконски магнетни влошки за обувки за акупресурна масажа.

Вградени магнетни јазли кој вршејки притисок на точно одредени точки на стапалото и под дејство на магнетната сила ја забрзуваат циркулацијата на крвта, го намалуваат заморот, ја намалуваат болката во стапалата.

Може да се носат секој ден, постојано, нема несакани ефекти

Универзална големина, се сечат според бројот на обувките на точно определена позиција.