Микрофибер чистач за прозорци

620.00 ден

Микрофибер чистач за прозорци

Шифра 3285

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3285 Ознаки:

Опис

Чистач за прозорци со микрофибер крпа

Се полни со средство за чистење прозорци или вода

Вграден распрскувач

Лесно ги дофаќа недостапните места