Караоке звучник KTS-1180

1,290.00 ден

Караоке звучник KTS-1180

Шифра 3392

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3392 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник KTS-1180 со микрофон

Големина на звучници: 4″ x 2

Слор за мемориска картичка, УСБ порта, ФМ приемник, bluetooth конекција, МП3 плеер, приклучок за микрофон

Карактеристики:
Излезна моќност: 10 W
Безжична верзија: 3.0 + EDR
Капацитет на батеријата: 2200mAh
Опсег на пренос: 10м