Безжичен звучник CH-M06

990.00 ден

Безжичен звучник CH-M06

Шифра 3384

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3384 Ознаки:

Опис

Пренослив звучник CH-M06 со јасен и квалитетен звук

Слор за мемориска картичка, УСБ порта, ФМ приемник, bloetooth конекција, МП3 плеер, приклучок за микрофон

Карактеристики:
Излезна моќност: 10 W
Безжична верзија: 3.0 + EDR
Капацитет на батеријата: 2200mAh
Опсег на пренос: 10м