Дигитален часовник со безжичен звучник

990.00 ден

Дигитален часовник со безжичен звучник

Шифра 3401

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Прекрасен дизајн кој ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.

Лед дисплеј на кој е прикажано моменталното време и степенот на наполнетост на батеријата

Вграден звучник кој можете да го поврзете безжично со вашиот мобилен телефон преку bluetooth.

Одлична репродукција на високи и средни тонови, како и моќен звук поради новата DrumBass технологија.

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач за мобилен телефон

Димензии: 8 x 8 x 7.2 cm