Безжичен (bluetooth) звучниk WS-887

600.00 ден

Безжичен (bluetooth) звучниk WS-887

Шифра 6002

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6002 Ознаки:

Опис

Безжичен (bluetooth) звучниk WS-887

Слот за мемориска картичка

Приклучок за USB мемориски стик

Домет од преку 20 метри на безжична конекција

ФМ радио

Можност за поврзување со телефон, таблет, комјутер …