Трипод – сталак, држач за звучници

990.00 ден

Трипод – сталак, држач за звучници

Шифра 3603

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3603 Ознаки:

Опис

Трипод – сталак за звучници со максимална висина од 1.8 м

Максимална тежина до 40 kg.

Идеален за звучници со големина од 12, 15 инчи и поголеми