Попуст!

Безжичен караоке звучник 15″ LT-1517bt

Original price was: 6,490.00 ден.Current price is: 5,990.00 ден.

Безжичен караоке звучник 15″ LT-1517bt

Шифра 6068

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6068 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 15″ со два безжичени микрофони

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Литиумска батерија од 2000 mAh која овозможува работа од 4-6 часа

Еквилајзери за високи и ниски тонови

AUX влез за жичан микрофон или инструмент

Димензии: 43 x 32 x 60 cm

Моќност 40 W